Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/koncepty.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 376
Vydává motor vašeho auta divné zvuky? Zvýšila se najednou skokově spotřeba paliva a auto ztrácí výkon? To vše je neklamný signál, že byste měli nechat vyměnit vstřiky. | Koncepty.eu

Vydává motor vašeho auta divné zvuky? Zvýšila se najednou skokově spotřeba paliva a auto ztrácí výkon? To vše je neklamný signál, že byste měli nechat vyměnit vstřiky.

350 (8)

Jak určitě víte, návštěva autorizovaného servisu vám udělá pěkný průvan v peněžence. Mnoho řidičů proto zvolí spíš nákup repasovaných dílů.

Repase vstřiků nemusí být jediným řešením problému s naftovým motorem vašeho auta. Jinak inzertní server Autopes.cz nabízí prodej nových i repasovaných vstřiků na všechny značky naftových aut. A navíc, ceny originálních vstřikovačů VDO Siemens, Delphi a BOSCH se na Autopsovi pohybují lehce nad cenami za repasi. Koupí nového kusu můžete výrazně ušetřit, zajistí Vám  až desítky tisíc najetých kilometrů navíc.

Zvolte pro své auto to nejlepší. Chc4444444ete-li si vše řádně promyslet, na “https://vstriky.autopes.cz” můžete vyhledávat vstřiky bleskově podle modelu a motorizace a vybrat si možnost reflektující vaši momentální situaci. U nového zboží zajišťuje Autopes záruku 2 roky, u profesionálně repasovaných 1 rok. Na pužité dává Autopes 14denní záruka na vyzkoušení.

Autopes v současné době spouští nový prodej vstřikovačů, která jsou vhodná pro všechna vozidla s dieselovým pohonem. Tento portál umožňuje pohodlné vyhledávání podle modelu auta a typu jeho motoru. Autopes nabízí zajištění profesionální repase, i prodej zcela nových vstřiků a to za velmi rozumné ceny. Autopes nabízí kvalitu a dlouholetou záruku na všechny nové i repasované vstřikovače, které mu dodává profesionální autoservis BOSCH.

“V průběhu roku Autopes spouští další službu autobaterie podle typu auta

Autopes poskytuje záruku na dobu dvou let pro zcela nové vstřikovače, rok na repasované, a zákazník také může dostat 14 dní na to, aby vyzkoušel vstřikovače, které byli vyjmuty převážně z havarovaných aut, ale jsou stále pln funkční a nepoškozené. Autopes dodává vstřikovače od renomovaných firem, jako jsou například BOSCH, Delphi, VDO a DENSO s garancí nižší ceny než kterou nabízejí autorizované servisy.

Autopes doporučuje investovat do nových vstřikovačů, které zajistí zákazníkovi oproti repasovaným jeho vozu desítky tisíc kilometrů navíc. Na Autopsovi může zákazník zcela jednoduše vyhledat svůj vůz podle zadání jednoduchých parametrů vozu – značky a motorizace. Mrkněte na Autopsa, neplaťte za vstřikovače víc než je nutné.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory