Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/koncepty.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 376
Volvo S60 Polestar Koncept | Koncepty.eu

Volvo S60 Polestar Koncept

Volvo S60 Polestar Koncept

Švédská automobilka Volvo, která je proslulá svými spolehlívými a bezpečnými vozy přišla na svět s konceptem nového sportovně laděného sedanu. Tedy přesněji řečeno tento prototyp vzešel z rukou designérské a tunerské firmy Polestar, která úzce spolupracuje právě se švédskou automobilkou Volvo.

Koncept vozu je založen na klasickém modelu Volvo S60. Vlastně jde jen o jakousi ostrou verzi, která by měla být velkým konkurentem BMW M3 či Audi RS4, tedy prostorný sedan vhodný i pro rodinu, ovšem opatřený výkonným motorem s dostatečnou silou i pro rychlou jízdu.

Volvo S60 Polestar Koncept

A výsledek spolupráce dvou zmíněných firem je nad očekávání dobrý. Ačkoliv zatím existuje jediný funkční kus tohoto konecptu, podle vedení automobilky Volvo je pravděpodobné, že se do výroby tento vůz dostane, protože zaujal potencionální zákazníky již na prvním představení.

Pod kapotou tohoto vozu najdete přeplňovaný řadový šestiválec T6 o obbjemu 3.0 litru, který disponuje výkonem 508 koní. Přičtěte si k tomu náhon na všechna čtyři kola a vyjde Vám z toho opravdu nadmíru silný vůz.

Co ovšem již není tak příjemné je cena, která by měla přesáhnout tři miliony korun. Ovšem zatím jde opravdu jen o koncept, tak uvidíme jak to nakonec dopadne.

Volvo S60 Polestar Koncept

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory