Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/koncepty.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 376
Přehled nad firemními auty – sledování vozidel GPS | Koncepty.eu

Přehled nad firemními auty – sledování vozidel GPS

uhiuOtázku jak mít lepší přehled nad svými vozidly řeší spousty dopravců nebo menších podnikatelů. Každý z nich by rád věděl, pokud některý z jeho řidičů překročí rychlost? Přijde Vám spotřeba pohonných hmot moc vysoká?

Vývoj jde mílovými kroky dopředu, proto díky GPS zařízení ve vašich autech získáte již výše zmíněnou kontrolu a přehled o vašich vozidlech. Vozidla jsou pod trvalým dohledem a nezpůsobí to jen kontrolu vašich zaměstnanců, ale například když bude auto odcizeno, je větší šance, že se s GPS zařízením najde.

Díky GPS sledování vozidelse zvyšuje operativnost řízení pohybu vozidel na trasách a flexibilita při jejich využívání. Nemalý vliv má sledování vozidel i na omezení administrativy, zlepšení možností věnovat se skutečné činnosti firmy a zvyšování zisku. Stále požadovanějším opatřením je kontrola spotřeby nafty u jednotlivých vozidel. Pomocí technologie sledování vozidel pomocí GPS tak lze uspořit až 16% nákladů na pohonné hmoty. GPS sledování vozidel nabízí také možnost zjištění stylu řízení daných řidičů, jejich způsoby brzdění, jízdy do zatáček apod.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory