Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/koncepty.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 376
Mini Rocketman koncept | Koncepty.eu

Mini Rocketman koncept

Mini Rocketman koncept

Hodně zajímavý koncept představila automobilka Mini. Ačkoliv poprvé spatřil světlo světa tento prototyp britské automoblky již loni, tak letos přišel koncept Mini Rocketman s mnohými vylepšeními.

Původní koncept jednoznačně nebyl určen pro výrobu, což potvrdila i samotná automobilka. Teď by tomu ovšem mohlo být jinak. Druhá verze konceptu Rocketman totiž přichází s retro stylem a inspirací letošní olympiády, na což by zákazníci podle všeho mohli “letět”. No uvidíme, jestli se dostane do výroby.

Již podle barev je jasná symbolika briské národní hrdosti. Modrá karoserie doplněná červenou střechou, bílé světla, lité disky a zrcátka. Dále také kompletní interiér v těchto třech barvách – jasný odkaz na britskou vlajku.

Zajímavý je také koncept rozložení sedadel, kdy je vůz určen pro tři pasažéry plus jedno sedadlo na krátké trasy.

Mini Rocketman koncept

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory