Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/koncepty.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 376
Mazda MX-5 GT koncept | Koncepty.eu

Mazda MX-5 GT koncept

Mazda MX-5 GT koncept

Mazda již nějaký ten rok úspěšně působí na poli silničních závodů, kde sbírá úspěchy s upravenou verzí modelu MX-5. Nyní se v Mazdě zrodila myšlenka nabídnutí podobně upraveného vozu i běžnému zákazníkovi.

Festival rychlosti v Goodwoodu byl prvním svědkem představení konceptu vozu Mazda MX-5 GT, který by měl být uzpůsoben běžnému provozu. Automobilka chce zjistit zpětnou vazbu od potencionálních zákazníků, podle čehož by se mělo rozhodnout, zdali se tento koncept dostane i do výroby.

Stejně jako závodní speciál, tak i model Mazda MX-5 GT pochází z dílny Jota Sport. Co se týče změn, oproti sériovému modelu, mělo by GéTéčko dostat také nové zavěšení, které zlepší jízdní vlastnosti. Celkově vzhled vozu je agresivnější, přičemž interiér je ryze závodní, takže zde najdete sedačky Recaro či vyztužený bezpečnostní rám.

O pohon by se pak měl starat benzínový atmosférický dvoulitr, který by se měl pyšnit výkonem kolem dvě stě koňských sil.

Mazda MX-5 GT koncept

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory