Lada XRay koncept

Lada XRay koncept

Zajímavý koncept nám dorazil z dalekého Ruska, kde vznikla studie vozu Lada xRay. Velkou zásluhu na novém konceptu má jistě Steve Mattin, který teprve nedávno začal pro Ladu pracovat. Jeho zkušenosti z Mercedesu či Volva jistě přišly při návrhu nového modelu vhod, což je na výsledku opravdu znát. Lada XRAY se tak stala jedním z nejpříjemnějších překvapení Moskevského autosalónu.

Menší crossover XRAY by měl naznačit vývoj příštích let automobilky Lada. Dosud se totiž často koncepty ruské automobilky setkávaly s opovržením a odmítnutím, zatímco nyní jej přivítalo obecenstvo velice kladně. Do té doby můžete využít služeb půjčovny kabrioletů Hradec Králové.

Bohužel Lada více informací k automobilu nezveřejnila, tak se jen můžeme domnívat, jaké technické detaily tento vůz má.

Nicméně lze usuzovat, že minimálně přední část vozu by se mohl prosadit skrze celou šíři modelů a mohl by být vzorem pro design ostatních modelů automobilky. Podle všeho by se vůz postavený na základě tohoto konceptu do výroby mohl dostat už kolem roku 2015.

Uvidíme, jak to tedy dopadne, nicméně konečně přišlo z Ruska auto, které se za svůj vzhled nemusí stydět, na rozdíl od těch minulých. Jen si vzpomeňme například na Kalinu …

Lada XRay koncept

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory