Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/koncepty.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 376
BMW Zagato Coupe koncept | Koncepty.eu

BMW Zagato Coupe koncept

BMW Zagato Coupe koncept

Hodně zajímavý koncept se dostal na stránky autmobilových tiskovin po svém představení v italském Tivolli, kde se každoročně pořádá přehlídka automobilové elegance Concorso d’Eleganza Villa d’Este. Koncept BMW Zagato kupé má na svědomí italská designérská skupina Zagagto, která má na svém kontě již několik velmi povedených modelů různých automobilek.

Tentokrát je zde jasná snaha o oživení slavné první generace kupé BMW Z4 či menšího sourozence BMW Z3. Jelikož druhý řada Z4ky se tolik nepovedla, což přiznává i sama automobilka, přišla právě s očekávaným nástupcem.

BMW Zagato Coupe koncept VIDEO

Koncept BMW Zagato kupé ma na rozdíl od předchozích generací jen pevnou střechu, není tedy možná změna v kabrio, tedy alespoň prozatím ne. Co se vzhledu týče, jsou zde jasné rysy tolik typické pro Zagato, navíc doplňěné krásnou rudou barvou označenou Rosso Vivace.

Zatím nebyly zveřejněny žádné technické parametry vozu, nicméně dá se očekávat sedmistupňová automatická převodovka a jeden ze silnějších motorů z nabídky BMW.

Dobrá zpráva je i ta, že koncept BMW Zagato Coupe je plně funkční a pojizdný. Snad se tedy této krásné verze klasického kupé dočkáme i na českých silnicích.

BMW Zagato Coupe koncept

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory