Autorádia s DVD přinesou komfort do vašeho vozu

car-1281640_640

Komfort do vašeho vozu v mnoha směrech přinesou autorádia s DVD, která jsou u řidičů oblíbená čím dál tím více. Je celkem jedno, jak dlouhé chvíle trávíte za volantem, ale pravdou je, že čím delší jsou, tím komfortnější by měl být váš vůz. Jedině tak vás nevytočí sebemenší uzávěrka a nutnost objížďky, výmoly na cestě a bezohlední řidiči, na které během své cesty natrefíte. Ať už si komfort zajistíte koupí nového vozu s vyhřívanými sedačkami nebo pravidelnou zastávkou na benzínové pumpě, kde si dáte voňavou kávu, ke svému stávajícímu pohodlí si pořiďte  i autorádio s DVD, které krom DVD mechaniky a možnosti přehrávání hudby a filmů z DVD, SD karty nebo FLASH disku nabídne i další, pro cestu přínosné funkce.

Pořízením autorádia s DVD budete mít kino na cestě. DVD mechaniku ocení nejen řidič samotář, který spíše než děj filmu bude sledovat děj na silnici, ale i celá řidičova posádka. Ta si z dlouhé cesty k moři může udělat filmový festival. Přehrávání filmů v autě během cesty na dovolenou není žádnou novinkou. Ale zatímco dříve tuto funkci plnili tablety, mini DVD přehrávače a chytré mobily, na které se mohl dívat jen jedinec nebo spolujezdci sedící vedle sebe, autorádio nabízí pohled všem na zadních i předních sedadlech. A proto se dotaz  „kdo se bude dívat?“, nejspíš změní na  otázku  „na co se bude dívat?“. DVD autorádio přehraje film či hudbu uloženou na DVD disku, USB disku nebo na SD kartě v běžných formátech jako je AVI, DivX, MP3, MPEG4, WMA a XviD. Výběr tak už bude jen na vás.

Autorádio 2DIN toho umí mnohem víc

Pokud si chcete pořídit autorádio DVD, mohou vám k finálnímu rozhodnutí dopomoci i jeho další funkce. Kdo si myslí, že 2DIN autorádio umí jen přehrávat hudbu a obraz, je na omylu. Oproti klasickým autorádiím jsou 2DIN autorádia o pořádný skok napřed, a proto se mohou pochlubit i GPS navigací, dotykovou obrazovkou, couvací kamerou, funkcí bluetooth a dalšími funkcemi v závislosti na konkrétním modelu. Tak se z klasického autorádia vyvinul moderní a nenahraditelný pomocník na cestách.  S nadsázkou můžeme tvrdit, že autorádio vám na cestách nahradí kino i koncert, zabaví vaše děti, vždy za vás najde směr a ani se zvedáním mobilu se díky funkci handsfree a přenesení vašeho telefonního seznamu z chytrého mobilu do autorádia nepředřete.

DVD autorádio od TonyStore.cz si může dovolit takřka každý

Možná si říkáte, že vzhledem k tomu co umí to budou DVD autorádia za všechny prachy! Ale to jste na omylu. Za všechny rozhodně ne! A ačkoliv do vašeho vozu přinesou jistý luxus, nejsou určené pouze do luxusních a drahých aut. Na TonyStore.cz naleznete nabídku kvalitních 2DIN autorádií s DVD za dostupné ceny a lze je umístit i do starších vozů, proto si je může dovolit takřka každý. Možná pro to všechno budou DVD autorádia hlavní položkou na vašem seznamu CO VZÍT S SEBOU NA DOVOLENOU!

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory